Top 6 nejlepších zážitkových dárků

Možnosti čím někomu udělat radost je nespočet. Určitě ale známe všichni tu beznaděj když už prostě nevíme co koupit. Co takhle zkusit místo sady sprcháčů nebo šesti párů ponožek třeba super zážitek. Takový zážitek se může změnit v nezapomenutelnou vspomínku. Proto jsem vám připravil ´´Top 6 nejlepších zážitkových dárků´´  tak pojďme na ně….

1. – Větrný tunel – Super zážitek

Super zážitek pro milovníky adrenalinu. Místo kde můžete létat a užívat si pocit volného pádu jak jen budete chtít. Všichni jsme si přáli někdy umět létat. Nebo se mýlím? Podrobnosti zážitku….

2. – S.W.A.T. výcvik – Super zážitek

Milovníci akčních filmů třeste se! Jedinečná možnost jak si vyzkoušet na vlastní kůži výcvik jednotek S.W.A.T. S tímto super zážitkem si můžete vyzkoušet například jak probíhá drogová razie nebo osvobození rukojmí. Tak to musím vyzkoušet i já! Podrobnosti zážitku….

3. – Let balónem – Super zážitek

Pro romantické duše tu mám pohádkový zážitek vysoko v oblacích. Vyberte si místo a lokalitu a prozkoumejte jí z nové perspektivy. Nebo udělejte radost své druhé milované polovičce a darujte jí nezapomenutelný zážitek plný romantiky v nebesích. Podrobnosti zážitku….

4. – Masáž na přání

Rádi byste někoho potěšili příjemnou masáží jako dárkem, ale nejste si jisti, která masáž by pro obdarovaného byla nejvhodnější? Věnujte mu masáž na přání v luxusních salónech TAWAN! Podrobnosti zážitku….

5. – Romantický wellness víkend Praha

Zažijte ze svou milovanou polovičkou krásné nezapomenutelné okamžiky. Tento pobyt je plný romantiky a nezapomenutelných zážitků. Můžete se těšit například na snídani na pokoji, večeři při svíčkách nebo relaxační masáž pro dva a mnoho dalších. Podrobnosti zážitku….

6. – Tanec individuální lekce

Milujete pohyb a tanec ? Tak tu pro vás máme ideální zážitek. Pokud se chcete přiučit novým krokům ,nebo se naučit prostě jen nové, vyzkoušejte tento zážitek. Určitě zažijete nezapomenutelné chvíle. Podrobnosti zážitku….

Teď už vám mohu popřát jen super zážitek plný nezapomenutelných okamžiků. Moc vám děkuji pokud jste dočetli až sem. Sledujte nás i na Instagramu nebo Facebooku. Rozhodně vám nic neunikne vaše PohádkovaDovolena.cz