Top 4 nejlepší dovolená 2021 cena VS výkon

Všichni si přejeme užít si pohádkovou dovolenou u moře. Krásné pláže, moře a místní kuchyně. Ptáte se po čem ale sáhnout a kam vyrazit ? Našel jsem vám Top 4 nejlepší dovolené 2021 cena VS výkon. Destinace kde si svou dovolenou opravdu užijete a neutratíte majland. Přesto ale nebudete ošizeni o krásné slunné pláže, bazény a pohádkovou kuchyni a tak můžete proměnit svou dovolenou u moře v nezapomenutelný zážitek i přes to jakou nám dovolená 2021 přináší starosti. Dost řečí a pojďme na to…..

Dovolená Bulharsko

Bulharsko je velmi oblíbeným cílem na krásnou dovolenou. Tajemství dovolené v Bulharsku je především v přátelské atmosféře, nádherných plážích, okouzlujících památkách, nespoutané přírodě, pohádkové kuchyni a především nízkých cenách. Bulharsko je plné možností, od nočních podniků plných hudby až po sportovní letoviska všeho druhu a to vše za příznivé ceny. Mezi mé nejoblíbenější hotely patří Hotel Primoretz Grand Hotel & SPA ale možností je nespočet jen podívejte…..

Dovolená Egypt

Egypt je krásná prosluněná arabská země, která nabízí možnosti lenošení u moře se službou all inclusive a zažívat tak pohádkový komfort, nebo navštívit nezapomenutelné památky jako jsou světoznámé pyramidy, údolí Nilu, Luxor a další. Pokud jste milovník mořského života Egypt je dovolená přesně pro vás! Rudé moře je plné života a nabízí se tak možnost potopit se za ním a nebo aspoň šnorchlovat na povrchu a užít si pohádkové krásy moře. Osobně mohu doporučit hotel Hotel Albatros Sea World. Samozřejmě Egypt je plný možností, přesvědčte se sami….

Dovolená Turecko

Turecko si vás získá především kvalitou hotelů, pohádkovým  pobřeží, nespočet zábavních podniků a možností sportovního vyžití.Tureckoláká především na pohádkové písčité pláže s pozvolným vstupem a dokonalým plážovým servisem. Pokud pro vás lenošení na pláži není to pravé Turecko přináší nespočet možností kam vyrazit. Mohou to být například historické památky ale i pěší tůry. Doporučit vám mohu například hotelHotel Adalya Artside. Turecko je ale plné překrásných hotelů jak se můžete sami přesvědčit…..

Dovolená Řecko

Řecko je dlouhodobě nejoblíbenější destinací na dovolenou. Písčité i oblázkové pláže tu omývají 3 moře: Jónské, Libijské a Egejské. Řecko je protkané sposty ostruvů a krásných památek. Krásné moře ale především slunné pohádkové pláže se dají považovat za nejkrásnější v Evropě. Slunce na ně svítí až 300 dní v roce. Okouzlující příroda láká k výletům i horské turistice. Milovníci historie ocení jedinečné pozůstatky minojské civilizace, antické památky i romantické kláštery. Každý z ostrovů má svou jedinečnou atmosféru i specifickou kulturu. Vynikající pověst má i tradiční řecká kuchyně. Jako jeden z nejkrásnějších hotelů vám mohu doporučit Hotel Akti Imperial Deluxe Resort & Spamožností je ale nespočet….

Přečíst předchozí článek – Top 3 exotické místa na pohádkovou dovolenou

Teď už vám mohu popřát jen krásnou pohádkovou dovolenou plnou zážitku. Moc vám děkuji pokud jste dočetli až sem. Budu rád pokud mne budete sledovat i na Instagramu nebo Facebooku. Rozhodně vám nic neunikne vaše PohádkovaDovolena.cz