Top 3 exotické místa na pohádkovou dovolenou

Všichni máme někdy tu touhu sednout na letadlo a odletět na krásnou dovolenou, starosti nechat doma a jen si odpočinout na krásné prosluněné pláži s drinkem v ruce. Vytipoval jsme vám Top 3 exotické místa na světě, kde by se váš sen mohl stát realitou. Nemusíte mít strach, i taková pohádková dovolená vás nemusí stát všechny vaše úspory. Našli jsme i takové místa které mají opravdu to správné kouzlo a přesto nebudete muset šáhnou do kapsy příliš hluboko. Pojďme se ale už vrhnout na jednotlivé tipy…

1. Pohádková dovolená v Thajsku

Pohádkové místa jihovýchodní Asie jsou hlavně v Thajsku. Čekají na vás průzračné moře, výborná kuchyně, panenská příroda a překrásné pláže. Dovolená v Thajsku je šance na neopakovatelné zážitky. Země úsměvů a radostí si získá srdce každého milovníka cestování, ale i zatvrzelého odpočinkáře. Zájezdy co stojí zato.

Pohádkové Thajské pláže

2. Pohádková dovolená na Zanzibaru

Pohádkový Zanzibar je jedním z nejkrásnějších afrických ostrovů. Milovníci odpočinku si přijdou na své díky krásným pláží, vyhřátému Indickému oceánu s vhodnými podmínkami pro potápění a šnorchlování a také špičkovému servisu místních hotelových komplexů. Slavné jsou plantáže s kořením, zejména hřebíčkem a skořicí. Splňte si sen a užijte si dovolenou v Zanzibaru.Dovolené jako ze snu.

3. Pohádková dovolená na Kubě

Je úplně jedno jestli chcete lenošit ,nebo prozkoumat celý ostrov. Kuba je to správné místo kde se můžete splnit oboje. Kuba je velmi krásné a pohádkové místo. Dovolená na Kubě si pohraje se všemi vašimi smysly. Vůně doutníků, chuť kubánského rumu, šumění moře, stará auta a svérázný ruch. Atmosféra, jakou jinde nenajdete. Splňte si sen a užijte si dovolenou právě na Kubě.

Teď už vám mohu popřát jen super zážitek plný nezapomenutelných okamžiků. Moc vám děkuji pokud jste dočetli až sem. Sledujte nás i na Instagramu nebo Facebooku. Rozhodně vám nic neunikne vaše PohádkovaDovolena.cz