Dárek jako zážitek pro muže

Ty nejlepší zážitky pro chlapy. Každý chlap by si přál alespoň jeden z těchto zážitků. Vybral jsem vám ty nejlepší z nejlepších od jízdy ve Ferrari až po řízení tanku. Pojďme se na ně ale podívat….

Jízda ve Ferrari Praha

Jízda ve Ferrari - Pohadkovadovolena.cz

Kdo by se nechtěl svést takovým přepychovým autem. Zážitek za volantem tohoto supersportu je opravdu nezapomenutelný. Vžíte se do kůže lidí kteří prohánějí Ferrari každý den a objevte co se skrývá pod kapotou. Podrobnosti zážitku….

Střelba – různé zbraně

Střelba - Pohadkovadovolena.cz

Ha! Konečně je to tu. Zážitek na střelnici kde si pod dohledem zkušeného instruktora vyzkoušíte střelbu ze tří legendárních zbraní. Čeká na Vás brokovnice, útočná puška M16 a legendární kalašnikov AK-47. Konečně střelba i jinak než na monitoru počítače. Podrobnosti zážitku….

Letecký trenažér Boeing 737

Letecký simulátor - pohadkovadovoleba.cz

Jeden z dětských snů každého chlapa je být pilotem. A teď konečně je příležitost si vyzkoušet jaké to je být na chvíli pilotem Boeingu 737. Tenhle super zážitek vám umožní vyzkoušet pilotovat Boeing na skutečném leteckém trenažéru.  Podrobnosti zážitku….

S.W.A.T. výcvik – Super zážitek

S.W.A.T. výcvik - pohadkovadovolena.cz

Milovníci akčních filmů třeste se! Jedinečná možnost jak si vyzkoušet na vlastní kůži výcvik jednotek S.W.A.T. S tímto super zážitkem si můžete vyzkoušet například jak probíhá drogová razie nebo osvobození rukojmí. Tak to musím vyzkoušet i já! Podrobnosti zážitku….

Větrný tunel – Super zážitek

větrný tunel - pohadkovadovolena.cz

Super zážitek pro milovníky adrenalinu. Místo kde můžete létat a užívat si pocit volného pádu jak jen budete chtít. Všichni jsme si přáli někdy umět létat. Nebo se mýlím? Podrobnosti zážitku….

Jízda v bojovém tanku + střelba ze samopalu

Jízda tankem - Pohadkovadovolena.cz

A jako třešničku na dortu nám tu samozřejmě nesmí chybět tank. Tento zážitek vám umožní vychutnat si nespoutanou sílu toho stroje. Teď už vám nikdo nemůže říct že si jen ´´hrajete na vojáčky´´. Tento bojoví tank vám nedolí myslet jinak než na akci. Podrobnosti zážitku….

Teď už vám mohu popřát jen super zážitek plný nezapomenutelných okamžiků. Moc vám děkuji pokud jste dočetli až sem. Sledujte nás i na Instagramu nebo Facebooku. Rozhodně vám nic neunikne vaše PohádkovaDovolena.cz